Son Güncelleme: 29-Şubat-2024
Yürürlük Tarihi: 29-Şubat-2024

Bu Gizlilik Politikası aşağıdaki politikaları açıklamaktadır: Görkem Can Butik, Uyanış Mahallesi Itri Caddesi 19/B KEÇİÖREN/ANKARA, Türkiye e-posta: info@gorkemcanbutik.com, Telefon: (+90)542 141 75 02 koleksiyonda, Topladığımız Bilgilerinizin Kullanımı ve İfşası Web sitemizi kullandığınızda ( https://www.gorkemcanbutik.com ). (“Hizmet”). Erişerek veya kullanarak Ve Hizmetin, toplanmasına, kullanılmasına ve kullanılmasına izin veriyorsunuz Bilgilerinizin buna uygun olarak açıklanması Gizlilik Politikası. Eğer buna rıza göstermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden yapılacak herhangi bir bildirimde bulunacak ve revize edilmiş Hizmete İlişkin Gizlilik Politikası. Revize edilmiş Politika tarihinden itibaren 180 gün geçerli olmak üzere revize edilmiş Politika Hizmette yayınlanır ve bu süreden sonra Hizmete erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam etmek revize edilmiş Gizliliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir Politika. Bu nedenle periyodik olarak şunları yapmanızı öneririz: Bu sayfayı gözden geçirin.

 1. TOPLADIĞIMIZ BILGILER:

  Aşağıdakileri toplayacak ve işleyeceğiz Hakkınızdaki Kişisel Bilgiler:

  1. Ad
  2. E-posta
  3. Cep
  4. Adres
  5. İş Adresi
  6. Ödeme Bilgileri
 2. BILGILERINIZI NASIL KULLANIYORUZ:

  Topladığımız bilgileri kullanacağız aşağıdaki amaçlar için hakkınızda:

  1. Pazarlama / Promosyon
  2. Kullanıcı hesabı oluşturma
  3. Görüşler
  4. Müşteri geri bildirimi toplama
  5. Ş&K’yı zorunlu kılma
  6. Ödemenin işlenmesi
  7. Destek
  8. Yönetim bilgileri
  9. Hedefli reklamcılık
  10. Müşteri siparişini yönetme
  11. Site koruması
  12. Kullanıcıdan kullanıcıya yorumlar
  13. İhtilafların çözümü
  14. Kullanıcı hesabını yönetme

  Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istiyorsak amaç, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca kendi bilgilerinizi alırken kullanmak rıza ve daha sonra, sadece amaç (lar) için yapmamız gerekmedikçe onay veren aksi takdirde kanun gereğince.

 3. BILGILERINIZIN SAKLANMASI:

  Kişisel bilgilerinizi bizimle birlikte saklayacağız için Kullanıcılar hesaplarını feshettikten 90 gün ila 2 yıl sonra veya as için Yeter ki amaçlarını yerine getirmek için ihtiyacımız olsun. bu bölümde ayrıntılı olarak toplandığı Gizlilik Politikası. Bazı şeyleri korumamız gerekebilir gibi daha uzun süreler için bilgi kayıt tutma / raporlama Geçerli yasa veya diğer meşru nedenlerle yasal hakların uygulanması, dolandırıcılık gibi önleme, vb. Artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler, ikisi de sizi tanımlayan (doğrudan veya dolaylı olarak), süresiz olarak saklanır.

 4. HAKLARINIZ:

  Geçerli olan yasaya bağlı olarak, erişim ve düzeltme veya silme hakkı Kişisel verileriniz veya kişisel verilerinizin bir kopyasını almak veri, kısıtlama veya aktif olana itiraz etme verilerinizin işlenmesi, bizden paylaşmamızı istemek (port) kişisel bilgilerinizin başka bir kuruluşa, bize verdiğiniz herhangi bir onayı geri çekmek verilerinizi işlemek, şikayette bulunma hakkı yasal bir yetki ve benzeri diğer haklarla yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabileceği gibi. Hedef Bu hakları kullanarak, bize şu adresten yazabilirsiniz: info@gorkemcanbutik.com. Size cevap vereceğiz yürürlükteki yasalara uygun olarak talepte bulunmak.

  Doğrudan pazarlamayı devre dışı bırakabilirsiniz iletişimler veya gerçekleştirdiğimiz profil oluşturma Bize yazarak pazarlama amaçları info@gorkemcanbutik.com.

  Toplamamıza izin vermezseniz, veya gerekli kişisel bilgileri işlemek veya aynı işlemi işleme iznini geri çekmek gerekli amaçlarla, erişemeyebilirsiniz veya bilgilerinizin bulunduğu hizmetleri kullanmak arandı.

 5. ÇEREZLER VB.

  Bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve bu izlemelerle ilgili seçimleriniz teknolojileri, lütfen Çerez Politikamıza bakın.

 6. GÜVENLIK:

  Bilgilerinizin güvenliği şunlar için önemlidir: Biz ve biz makul güvenlik önlemlerini kullanacağız kayıp, kötüye kullanım veya yetkisiz kullanımı önlemek için Bilgilerinizin Değiştirilmesi kontrol. Ancak, doğal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemez ve Sonuç olarak, aşağıdakileri garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz Bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliği ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.

 7. ŞIKAYET / VERI KORUMA GÖREVLISI:

  Hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa mevcut bilgilerinizin işlenmesi bizimle birlikte, Şikayet Görevlimize şu adresten e-posta gönderebilirsiniz: Görkem Can Butik, Uyanış Mahallesi Itri Caddesi 19/B KEÇİÖREN/ANKARA, E-posta: info@gorkemcanbutik.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.

X