Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Facebook

Bizi Facebook'dan Takip Edebilirsiniz

Instagram

Bizi Instagram Adresimizden Takip Edebilirsiniz

Pinterest

Bizi Pinterest Adresimizden Takip Edebilirsiniz

Ücretsiz Kargo Hakkında

Web sitemizden yapacağınız yurt içi tüm 500₺ alış verişlerde ücretsiz kargo uygulanacaktır. 

Ürünlerimizde uygulanacak ücretsiz kargo sadece yurt içi alış verişlerde geçerlidir. Lütfen alış verişlerinizde bu kurala dikkat ediniz. 

Yurt dışı için farklı kampanyalar bulunmaktadır. Kampanyalarımızdan haberdar olmak ve takip etmek için lütfen bildirimlere Abone olun.

 

 

Görkemcan Mağazası: 500 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sevgili Müşterilerimiz,

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve alışveriş deneyimini daha da keyifli hale getirmek için Görkemcan MButik olarak bir kampanya düzenliyoruz! Artık 500 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Sizlere sunduğumuz bu avantajlı fırsatla, alışveriş yaparken sadece istediğiniz ürünlere odaklanabilir ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kargo ücretiyle ilgili endişelenmenize gerek kalmadan, alışveriş listenizi istediğiniz gibi genişletebilirsiniz.

Görkemcan Butik olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Bu kampanya ile alışveriş yaparken hem bütçenizi hem de zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlamak istiyoruz.

Kargo ücreti olmadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarmak için hemen web sitemizi ziyaret edin veya mağazamıza gelerek geniş ürün yelpazemizden istediğiniz ürünleri seçin. Unutmayın, bu fırsat sadece 500 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Sorularınız veya daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hepinize keyifli alışverişler dileriz!

Saygılarımızla,

Görkemcan Butik Yönetimi

X